Oled oodatud meie juurde end laadima ja maandama! Lisaks regulaarsetele tundidele on meil palju üritusi, mis inspireerivad ja äratavad elujõudu ja -rõõmu!

Nimekiri täieneb pidevalt! Kui soovid liituda Elujõusaali meililistiga, et olla aegsasti  kursis meie uudiste ja saabuvate üritustega, kirjuta ka elujousaal@gmail.com!

Kõikidele üritustele on koha tagamiseks vajalik etteregistreerumine!
Kirjuta elujousaal@gmail.com , helista 5239362 (Grete) või kirjuta ürituse juures olevale kontaktaadressile!

SAABUVAD ÜRITUSED


15.-19.juunini iga päev kell 10-18.00
Vabastava hingamise intensiivkursus Sondra ja Marcus Rayga
Kursus on loodud vabastava hingamise ema, Sondra Ray poolt ja on mõeldud kõigile, kes soovivad minna vabastava hingamisega süvitsi, kogeda hingamise tervendavat väge ja suurendada selle abil oma teadlikkust.
Kursuselt saad selle läbimise kohta tunnistuse ning piisavalt teadmisi ja tööriistu, et vabastavat hingamist viljeleda ning hingamisprotsesse toetada. See on hetkel Eestis parim võimalus saada vabastava hingamise toetajaks!
Sondra Ray on kanaldanud vabastava hingamise metoodika, kus hingamisprotsessis kasutatakse Jumalaema energia tervendavat, tõstvat ja toetavat väge. See vabastava hingamise viis on nimeks saanud: Liberation Breathing®.
Antud viiepäevane kursus on esimene aste ka Liberation Breathing® juhendajaks saamise teel. Lisainfo õpetajate ja Liberation Breathing® praktika kohta leiad:
https://sondraray.com/
Kursus on hea võimalus kõigile hingamisõpetajatele Sondra ja Markus Ray abiga oma oskusi ja metoodikat täiendada ning oma kandevälja suurendada.
Kursusele on oodatud ka kõik need inimesed, kes vabastava hingamisega esimest korda tutvust teevad või hingamistööd isiklikuks arenguks kasutanud on.
Oled oodatud ka siis, kui Sul ei ole huvi hingamise juhendajaks saada, kuid soovid ise vabastava hingamise kaudu oma teadvust avardada ja oma elus uuele tasandile tõusta. Täpsem info facebookis või korraldajalt: pilletali@gmail.com
Üritus facebookis siin
Kursust tõlgib eesti keelde Melinda Maarjalill.
Tasakaalupanus
: 1008 eur, registreerudes enne 15. mai - 888 eur.
Registreerumiseks
kirjuta Pille Tali'le, pilletali@gmail.com või helista 590 450 23.

Reedel, 3.augustil kell 22.00 - Gongiöö "Linnutee radadel"
Kutsume Sind gongihelide müsteeriumile, mis kestab kogu öö .
See on ajast sõltumatu kogemus, kus gongivibratsioonidega rännates jätame selle dimensiooni maha ja liigume pingutuseta kõrgematesse dimensioonidesse. Gongiheli peenesse eeterlikkusesse sukeldudes me terveneme ja nooreneme, kosmiline vibratsioonideookean peseb meid, puhastab ja vabastab. Gongitoonide harmoonia toob meisse sisemise rahu, ning selles seisundis saabki toimuda sügav tervenemine. Gongiööl me mediteerime või magame – enneolematut und, kus me oleme tegelikult ärkvel.
Gongid kõlavad kogu öö jooksul kokku 7,5 tundi, see teeb kokku 10*45min. Gongiseansi tavapikkus on 45min. Nüüd on võimalus kogeda gongiseanssi kogu öö vältel.
Gong on iidne instrument, püha pill, mida on iidsetest aegadest kasutatud ühenduse saamiseks maailma terviklikkusega. Gongiteraapia on võimas alateadvuse puhastamise tööriist. Gongiheli loob sügava lõdvestusstaadiumi ning stimuleerib kogu keha näärmesüsteemi. Erinevate tunnete vallandudes keha puhastub negatiivsetest energiatest ja kuhjunud pingetest ning vabaneb hirmudest, aidates nii meil vabaneda stressist, luues harmooniat ja usku enesesse.
Gongiööl kõlavad kristallkausside ja mitmete planetaarsete gongide õrnad kosmilised helid, Veenus, Kuu, Maa, Heiron ja Sedna. Gongidel loovad tervendavaid ja helgeid vibratsioone helivõlurid Tiina Karjatse ja Kaia Karjatse.
Üritus facebookis siin.
Registreerumine: sõnumi või meili teel tiinakarjatse@hotmail.com, tel 53 477 992, sest osalejate arv on piiratud.
Osalemise tasu on 35EURi, lastele 10EURi
Elujõusaali uksed avatakse juba kell 20.00.
Võta endaga kaasa just see, mis teeb sinu magamise võimalikult mugavaks ja mõnusaks, magamismatt, tekk, padi. Tule kohale varem, et endale mõnus ase sisse seada.