Oled oodatud meie juurde end laadima ja maandama! Lisaks regulaarsetele kundalini jooga, śivananda jooga, yin jooga ja lastejooga tundidele on meil palju üritusi, mis inspireerivad ja äratavad elujõudu ja -rõõmu!

Nimekiri täieneb jooksvalt! Kui soovid liituda Elujõusaali meililistiga, et olla aegsasti  kursis meie uudiste ja saabuvate üritustega, kirjuta ka elujousaal@gmail.com!

Kõikidele üritustele on koha tagamiseks vajalik registreerumine!
Kirjuta elujousaal@gmail.com , helista 5239362 (Grete) või kirjuta ürituse juures olevale kontaktaadressile!

SAABUVAD ÜRITUSED

Novembris:

L 03.11 kell 12.00-15.00 Eriti elurõõmus improtöötuba (Erki Aule ja Kadi Toompere)
L 03.11 kell 16.00-18.30 Śivananda jooga algkursus (3.11-1.12) (Pille Tali)
P 04.11 kell 10.30-12.00 Lastejooga-loovushommik (Grete Sutrop)
P 04.11 kell 17.00-18.00 Helirännak lastele ja vanematele (Tiina Karjatse)
P 04.11 kell 19.00-20.30 Gongimeditatsioon "Sisemine naeratus" (T.Karjatse)
T 06.11 kell 19.45-21.15 Praktiline life-coachi ehk meelelaadi- ja edutreeningu töötuba

R 09.11 kell 19.00-20.30 Vabastav juhendatud meditatsioon (Kadri Põlder)
L 10.11 kell 16.00-18.30 Śivananda jooga algkursus (3.11-1.12) (Pille Tali)
P 11.11 kell 10.30-11.30 Kasvulava Perejooga (Kadi Lass ja Kerli Kaldoja)

T 13.11 kell 19.45-21.15 Praktikaõhtu ja ühisõnnistamine Lea Dali Lioniga

R 16.11 kell 19.00-21.00 Naistereede: naiselikud õpitoad, meditatsioon, tee ja ring
17.11 kell 16.00-18.30 Śivananda jooga algkursus (3.11-1.12) (Pille Tali)
P 18.11 kell 17.00-18.00 Helirännak lastele ja vanematele (Tiina Karjatse)

P 18.11 kell 19.00-20.30 Gongimeditatsioon "Õndsuses" (T.Karjatse)
T 20.11 kell 19.45-21.15 Vabastav tantsurännak Eeva Kallisega (Etteregistreerimisel!)
L 24.11 kell 16.00-18.30 Śivananda jooga algkursus (3.11-1.12) (Pille Tali)
P 25.11 kell 10.30-11.30 Kasvulava perejooga (Kadi Lass ja Kerli Pedak)
E 26.11 kell 10.30-12.00 Loenguhommik: Külmetushaiguste loodusravi (Terje Tähe)

Detsembris:
L 01.12 kell 5.30-8.00 Ühine sadhana ehk kundalini hommikupraktika
L 01.12 kell 12.00-15.00 Eriti rõõmus improtöötuba (Erki Aule ja Kadi Toompere)
L 01.12 kell 16.00-18.30 Śivananda jooga algkursus (3.11-1.12) (Pille Tali)

P 02.12 kell 10.30-12.00 Lastejooga-loovushommik (Grete Sutrop)
P 02.12 kell 17.00-18.00 Helirännak lastele ja vanematele (Tiina Karjatse)
P 02.12 kell 19.00-20.30 Gongimeditatsioon (T.Karjatse)

T 04.12 kell 19.45-21.15 Praktiline life-coachi ehk meelelaadi- ja edutreeningu töötuba
P 09.12 kell 10.30-11.30 Kasvulava perejooga (Kadi Lass ja Kerli Pedak)
T 11.12 kell 19.45-22.00 Elujõusaali kontsert-jõulu-tantsupidu!
N 14.12 kell 19.00-21.00 Vabastav juhendatud meditatsioon (Kadri Põlder)