ELUJÕUSAALI SUVEGRAAFIK!

Üritused augustis (regulaarsete tundide kohta loe allpool):

L 22.08 kell 11.-13.00 Loovjoonistamise töötuba "Minu hingeloom" (Jaana Ojakäär-Kitsing). Loe lähemalt siit ja FB-üritus siin.

R 29.08 kell 20.00-08.00 Gongiöö
(Tiina ja Kaia Karjatse). Registreeru: tiinakarjatse@hotmail.com ja vaata FB-üritust siit.

Juulis ja augustis toimuvad regulaarsed tunnid:

E ja K 18.00-19.30 Suvine Śivananda jooga Pille Tali juhendamisel. Registreeru pilletali@gmail.com ja vaata FB-üritust siit. (ilusa ilmaga Viimsi Vabaõhumuuseumis)

K kell 19.45-21.15 Suvine kundalini jooga suviselt voolavas graafikus Grete Sutropi juhendamisel
(info asukoha ja toimumise kohta meilitsi elujousaal@gmail.com või telefonil 5239362 - kui soovid olla kursis, kas, kus ja millal me kolmapäeviti joogatame, kirjuta ja panen Su meililisti!)

N 18.00-21.00 (alates 2.juulist) Vabastava hingamise grupiseansid Pille Taliga -
huvi korral kirjuta pilletali@gmail.com ja vaata lähemalt siit.


Veebis saad kogeda kundalini jooga tunde ja meditatsioone Elujõusaali Youtube´i-kanalil ja Haldjad ja Draakonid Lastejooga Youtube´i-kanalil!

Kõikide tundide ja õpetajate ja hindade kohta loe lähemalt lehelt "Tunnid ja õpetajad". Ja kui Sul on vastuseta küsimusi, kirjuta elujousaal@gmail.com või helista telefonil 5239362 (Grete)"Elujõusaal sündis sellepärast, et siitkandist oli puudu koht, kus end laadida ja lõõgastuda, enda ja teiste ja üldse inimeseksolemise kohta midagi teada saada ja kogeda ja lihtsalt olla osa kogukonnast. Elujõusaal on soe ja hubane ja elutubane oaas, kus tunned end alati oodatuna, saad sooja teed, viskuda patjade ja pleedide vahele ja olla Sina ise. Päriselus." - Grete  Veebis saad kogeda tunde ja meditatsioone
Elujõusaali Youtube´i-kanalil ja Haldjad ja Draakonid Lastejooga Youtube´i-kanalil!

Uuri tunniplaanist lähemalt, mis üritused ja tunnid meil veel tulemas on! Nimekiri muudkui täieneb jooksvalt!
Jälgi Elujõusaali facebooki-lehe ürituste sektsiooni!

Tule korralda ise oma üritus - privaatne või avalik! Aitame Sul detaile läbi mõelda, sest vahel on nii, et kui ise ei tee, ei tee keegi! Meie teame! 
Kirjuta: elujousaal@gmail.com või helista 5239362 (Grete)