Oled oodatud meie juurde end laadima ja maandama! Lisaks regulaarsetele tundidele on meil palju üritusi, mis inspireerivad ja äratavad elujõudu ja -rõõmu!

Nimekiri täieneb pidevalt! Kui soovid liituda Elujõusaali meililistiga, et olla aegsasti  kursis meie uudiste ja saabuvate üritustega, kirjuta ka elujousaal@gmail.com!

Kõikidele üritustele on koha tagamiseks vajalik etteregistreerumine!
Kirjuta elujousaal@gmail.com , helista 5239362 (Grete) või kirjuta ürituse juures olevale kontaktaadressile!

SAABUVAD ÜRITUSED

K 23.mail kell 18.30-20.00 Lauluõhtu laste, perede ja Rändajaga
Seekordne ühtelaulmine 23. mail kell 18.30-20.00 on loodud justnimelt lastele ja peredele, et saaksime kõik, suured-väikesed, koos laule luua, jagada ja laulda! Laulame lastepäraseid laule, Eesti regilaule, laule maailma rahvastelt, improviseerime ja seda kõike koos lastega!
Oled oodatud kogu perega, aga loomulikult ka üksi! Võta kaasa oma pill, oma laul või tule nõndasama - ühises ringis loome ja laulame nagu üks suur mõnus laulupere! Lapsed armastavad laulmist - nad teavad, et see ühendab, vabastab ja rõõmustab. Milline rõõm ja võimalus seda veel koos ema-isa ja teiste lastega ühises ringis teha nagu ennemuistsetel aegadel!
Oluline ei ole sinu vanus ega varasem muusikaline kogemus!
Ühtelaulmist juhib Indrek Tammoja ehk Rändaja.
Üritus facebookis siin.
Osaluspanus 10 eurot laps ja vanem või 15 eurot perekond.
Registreeru: elujousaal@gmail.com


R 25. mail kell 19.00
Elujõusaali 1. sünnipäev ja Etnoteka maailmadisko Arne Lauriga!
Tõestiii! Elujõusaal saab üheseks! Meie avamispidu leidis aset 2017.aasta 28. mail, aga samas saal oli kindlasti juba sündinud 25. mail! Seega sel aastal olete kõik oodatud saali esimesele sünnipäevapeole reedel, 25. mail kell 19.00!
Kell 19.00 saame kokku, istume maha, laulame sünnipäevalaulu ja sööme sünnipäevasnäkke, mängime mõne sünnipäevamängu ka, Elujõusaal teeb külalistele kingitusi ja siis teeme koos ühe jõuduandva meditatsiooni saalile ja meile endile!
Kell 20.00 algab äge ja vabastav ja rütmikas Etnoteka tantsupidu Arne Lauriga ja laheda maailmamuusikaga, kus saame koos vabalt ja rõõmsalt tantsida ja tähistada seda, et meil on selline koht, kus kokku saada ja tantsida ja joogatada ja inspiratsiooni koguda!
Ma nii ootan teid kõiki, sõbrad, et saaksime koos südamest ja peast ja igaltpoolt rõõmustada! Võta pere kaasa!
Kingitusena võid jätta väikese panuse meie sulgedega karbikesse!
Üritus facebookis siin.

Registreeru: elujousaal@gmail.com või tule lihtsalt peole.

P 27.mail kell 10.30-11.30 
Kasvulava perejooga
Kui Sinu jaoks on olulised perekond, lastega koosveedetud ühine aeg, rõõmu jagamine ja uute elamuste otsimine, siis tule kindlasti Kasvulava perejoogasse. Perejooga ühendab, suurendab laste ja vanemate omavahelist koostööd ja arendab loovust. Meie jaoks on oluline, et nii lapsed kui ka lapsevanemad lahkuksid tunnist sära silmis ja armastus põues.
Oodatud on kõik! Kuigi tegevus on rohkem suunatud alates 3-aastastest kuni lapsevanemateni välja, siis tundi võivad tutvuma tulla ka pisemad (alla 2-aastased on tasuta). Peaasi, et endal on mugav ja hea olla. Me ise usume, et kõigil on perejoogas vahva, seega laps(ed) ja mees/naine kotti ja joogasse!
Meie perejooga tund on üles ehitatud kundalini jooga baasil. Teeme joogat, vahvaid mänge, nuputamist, jutustame lugusid, tantsime, laulame mantraid, lõdvestume ja veel igasuguseid muid eriti vahvaid asju. Tegevustesse põimime erinevaid joogaelemente.
Üritus facebookis siin.
Registreerimiseks kirjuta kasvulavaklubi@gmail.com või Kasvulava FB postkasti.
Helistada võib ka: 5346 8996 (Kadi) või 5300 6923 (Kerli).
Mõnusa olemise tagamiseks on kohtade arv piiratud.
Tund kestab orienteeruvalt 50-60 minutit, peale mida saame veel mõnusalt natuke aega istuda, muljeid jagada, teed juua ja midagi head ja tervislikku näksida. Kui soovid, võid ka ise midagi ühisele lauale kaasa võtta.
Perejooga tunni maksumus:
1 lapsega - 10€
2 ja enama lapsega - 15€
Alla 2-aastased osalevad tunnis tasuta!


P 27. mail kell 17.00-18.30
Helirännak lastele ja vanematele
Kõik lapsed on koos vanematega oodatud Elujõusaalis toimuvale maagiliste helide rännakule gongide, kristallkausside ning teiste maagiliste pillidega.
Tegemist on lastesõbraliku helirännakuga, kus lapsed saavad vabalt kogeda loovate helide mõju. Osaleda on võimalik joonistades, ringi liikudes või lamades.
Lubame lastel vabalt olla ja tegutseda turvalises hoitud ruumis. Küsime, mis tundeid need helid tekitavad, kas keegi näeb vahvaid pilte või panevad tähele, kuidas helid toimetavad meie kehas.
Tiina tutvustab oma muusikainstrumente, õpetab ja lubab ka lastel proovida neid mängida, inspireerides sel moel lapsi ise helisid looma.
Gongide ja kristallkaussidega on võimalik tuua palju fookust ja väge igapäeva ellu. Paljud lapsed, kellel on õppimisraskusi või raske paigal püsida, võivad just nende helide toimel rahuneda ja tulla tasakaaluseisundisse.
Heliteraapiaga on võimalik luua kohalolutunnet, aidata lastel olla loovamad ning rahuneda, või aidata lapsevanema ning lapse omavahelist arusaamist tugevdada.
Helirännakut viib läbi Tiina Karjatse
Osalustasu on 15€ laps ja vanem
Pane end kirja: tiinakarjatse@hotmail.com

P 27.mail 19.00-20.30 Gongimeditatsioon: eluülesande avastamine
Milline võiks olla Sinu elu eesmärk? Me kõik sünnime siia maailma sooviga olla vabad, elada rõõmuga, areneda, tunda elust rahuldust ning nautides elu igas hetkes. Meie elu laiem eesmärk on elu mitmekesisuse kogemine, iseenda tundmaõppimine, erinevate valikute ja otsuste tegemine ning oma elu loomine just selliseks nagu me seda soovime. Lisaks sellele on meil siia tulles kaasas aga ka oma eriline anne või oskus, mis on justkui eriline kingitus maailmale.
Meie juhitud meditatsioon on seekord eluraamatu lugemiseks ühes erilises raamatukogus, kus sisaldub teave meie kõigi elude, vaimse kasvu ja elu eesmärkide kohta.
Kui tunned südames kutset ning soovi teada, milline tegevus võiks valmistada sulle tõelist rõõmu ning mida tegelikult sooviksid oma eluga peale hakata, et kogeda enam rahulolu ja kohalolu igas hetkes, siis oled oodatud meie meditatsioonile. Juhendatud rännak toimub kristallhelikausihelide saatel ning sellele järgnevad kogemust sügavamalt integreerida lubavad tervendavad ja sisemist rahu toovad gongihelid.
Gong on iidne instrument, püha pill, mida on iidsetest aegadest kasutatud ühenduse saamiseks maailma terviklikkusega. Gongiteraapia on võimas alateadvuse puhastamise tööriist. Gongiheli loob sügava lõdvestusstaadiumi ning stimuleerib kogu keha näärmesüsteemi. Erinevate tunnete vallandudes keha puhastub negatiivsetest energiatest ja kuhjunud pingetest ning vabaneb hirmudest, aidates nii meil vabaneda stressist, luues harmooniat ja usku enesesse.
Üritus facebookis siin.
Gongimeditatsiooni viib läbi Tiina Karjatse
Osalustasu: 12 eurot
Registreerimine: tiinakarjatse@hotmail.com

Reedel, 1.juunil kell 22.00 Gongiöö "Hellus"
Kutsume Sind gongihelide müsteeriumile, mis kestab kogu öö .
See on ajast sõltumatu kogemus, kus gongivibratsioonidega rännates jätame selle dimensiooni maha ja liigume pingutuseta kõrgematesse dimensioonidesse. Gongiheli peenesse eeterlikkusesse sukeldudes me terveneme ja nooreneme, kosmiline vibratsioonideookean peseb meid, puhastab ja vabastab. Gongitoonide harmoonia toob meisse sisemise rahu, ning selles seisundis saabki toimuda sügav tervenemine. Gongiööl me mediteerime või magame – enneolematut und, kus me oleme tegelikult ärkvel.
Gongid kõlavad kogu öö jooksul kokku 7,5 tundi, see teeb kokku 10*45min. Gongiseansi tavapikkus on 45min. Nüüd on võimalus kogeda gongiseanssi kogu öö vältel.
Gong on iidne instrument, püha pill, mida on iidsetest aegadest kasutatud ühenduse saamiseks maailma terviklikkusega. Gongiteraapia on võimas alateadvuse puhastamise tööriist. Gongiheli loob sügava lõdvestusstaadiumi ning stimuleerib kogu keha näärmesüsteemi. Erinevate tunnete vallandudes keha puhastub negatiivsetest energiatest ja kuhjunud pingetest ning vabaneb hirmudest, aidates nii meil vabaneda stressist, luues harmooniat ja usku enesesse.
Gongiööl kõlavad kristallkausside ja mitmete planetaarsete gongide õrnad kosmilised helid, Veenus, Kuu, Maa, Heiron ja Sedna. Gongidel loovad tervendavaid ja helgeid vibratsioone helivõlurid Tiina Karjatse ja Kaia Karjatse.
Üritus facebookis siin.
Registreerumine: sõnumi või meili teel tiinakarjatse@hotmail.com, tel 53 477 992, sest osalejate arv on piiratud.
Osalemise tasu on 35EURi, lastele 10EURi
Elujõusaali uksed avatakse juba kell 20.00.
Võta endaga kaasa just see, mis teeb sinu magamise võimalikult mugavaks ja mõnusaks, magamismatt, tekk, padi. Tule kohale varem, et endale mõnus ase sisse seada.

15.-19.juunini iga päev kell 10-18.00 Vabastava hingamise intensiivkursus Sondra ja Marcus Rayga
Kursus on loodud vabastava hingamise ema, Sondra Ray poolt ja on mõeldud kõigile, kes soovivad minna vabastava hingamisega süvitsi, kogeda hingamise tervendavat väge ja suurendada selle abil oma teadlikkust.
Kursuselt saad selle läbimise kohta tunnistuse ning piisavalt teadmisi ja tööriistu, et vabastavat hingamist viljeleda ning hingamisprotsesse toetada. See on hetkel Eestis parim võimalus saada vabastava hingamise toetajaks!
Sondra Ray on kanaldanud vabastava hingamise metoodika, kus hingamisprotsessis kasutatakse Jumalaema energia tervendavat, tõstvat ja toetavat väge. See vabastava hingamise viis on nimeks saanud: Liberation Breathing®.
Antud viiepäevane kursus on esimene aste ka Liberation Breathing® juhendajaks saamise teel. Lisainfo õpetajate ja Liberation Breathing® praktika kohta leiad:
https://sondraray.com/
Kursus on hea võimalus kõigile hingamisõpetajatele Sondra ja Markus Ray abiga oma oskusi ja metoodikat täiendada ning oma kandevälja suurendada.
Kursusele on oodatud ka kõik need inimesed, kes vabastava hingamisega esimest korda tutvust teevad või hingamistööd isiklikuks arenguks kasutanud on.
Oled oodatud ka siis, kui Sul ei ole huvi hingamise juhendajaks saada, kuid soovid ise vabastava hingamise kaudu oma teadvust avardada ja oma elus uuele tasandile tõusta. Täpsem info facebookis või korraldajalt: pilletali@gmail.com
Üritus facebookis siin
Kursust tõlgib eesti keelde Melinda Maarjalill.
Tasakaalupanus
: 1008 eur, registreerudes enne 15. mai - 888 eur.
Registreerumiseks
kirjuta Pille Tali'le, pilletali@gmail.com või helista 590 450 23.