Pirkko Kuusik
Kundalini jooga
Kundalini jooga "Sära nagu teemant"
(alates 19.septembrist)

Kundalini jooga tunnid kolmapäeviti kell 12.00-13.00
Osaluspanus 10 eurot kord, neljakorrakaart 36 eurot
Lisainfo ja registreerumine: imelineolemine@gmail.com
telefonil 56 95 4444
Üritus facebookis siin.

Kundalini joogat on nimetatud teemandiks kõikide joogastiilide seas. See ühendab endas nii füüsilised harjutused, hingamistehnikad kui ka meditatsiooni, mis aitavad sul leida endas füüsilise ja hingelise tasakaalu ning jõu, selguse ja rahu ning õppida mõtestama oma elukogemusi suuremas pildis. Saabub teadlikkus endas toimuvast, sellest, mis sind mõjutab ja miks ning oskus lasta lahti kõigest sellest, mida sa enam endasse ei soovi. Füüsilises plaanis tugevdab see sinu keha ja aitab eemaldada tekkinud pinged. Vaimses plaanis aitab saada paremini hakkama elus ette tulevate raskete olukordadega, annab jõudu ja pakub tuge. Kundalini jooga praktiseerimine aitab sul kogeda oma elu särava teemandina.

Osalemiseks ei ole vaja eelnevat joogakogemust.
Kohapeal on olemas matid ja pleedid. Kaasa mugavad riided.


Pirkko enda kohta:

Olen elupõline otsija, praktiseeriv Kundalini jooga õpetaja, studeerinud nii coachingut kui holistikat. Enesele teadvustamata olen otsinud teadlikkust. Olen otsinud armastust, edu, hoolimist, turvalisust, rikkust, tõde, aktsepteeritust... Ja olen leidnud need hoopis mujalt kui arvasin.

Elu on teekond, mis on andnud mulle ja annab ka sulle võimaluse avastada ennast läbi elu kogemise. Me kõik sündisime siia nö. paljalt ja lahkume siit ilmast paljalt, aga on sinu teha, millise pagasiga ja kui muutununa sa lähed. On sinu teha, kas kogu see kogemus nimega elul kannab sinu jaoks sügavamat tähendust või mitte, tunned sa sellest rõõmu või mitte.

Anna endale võimalus näha ennast, luba selgusetusel asenduda selgusega, hirmudel julgusega, väsimusel rõõmuga. Luba endal kogeda elamise rõõmu ja kergust. Et kord minnes tõdeda - jah, ma olen ELANUD!