Lissi Sau
Shindo

Esmaspäeviti 10.00-11.00

Ühe tunni hind 10 eurot, neljakorrakaart 35 eurot ning kaheksakorrakaart 65 eurot. Mitmekorrakaardid kehtivad 2 kuud.

Kirjuta Lissile ja registreeru:  shindoviimsis@gmail.com, helista telefonil: 50 84 134

Shindo (eesti keeles „südame tee“) on Jaapanist pärit massaaži-, venitus-ja lõõgastusharjutuste süsteem.  Shindo on jaapanlanna Kazuko Kuratomi loodud kompleksne süsteem, kus venitus- ja lõõgastusharjutuste ning puudutuse ja massaaži abil eemaldatakse kehasse kogunenud energeetilisi takistusi. Meetod ühendab vanu idamaiseid tarkusi kaasaegsete teadmistega inimese anatoomiast ja füsioloogiast. Käsitlus inimesest on terviklik, see mõjutab inimest nii vaimselt kui ka füüsiliselt.

Erinevad tasakaalutuse seisundid, nagu stress, depressioon, lihas- ja emotsionaalsed pinged häirivad inimese loomulikku elujõudu. Shindo abil avatakse ja hoitakse meridiaanid ehk energiakanalid avatuna. Keha vedelike ja energiate voolamine paraneb, mille tagajärjel suudab organism endast väljutada mürke ja toksilisi aineid, mis on mitmete haiguste põhjusteks. 

Shindo aitab parandada liigeste liikuvust ja vähendada lihasvalusid.

Shindo venitustund sobib igas vanuses tervisesõbrale, nii naistele kui meestele. Venitusi tehakse oma keha kuulates vastavalt oma võimetele, eelnev kokkupuude või sportlik ettevalmistus ei ole vajalik.