Ingelliku Reiki teraapiaseansid

neljapäeviti kell 12.30-14.00 eelneval kokkuleppel

Lisainfo: www.ingellikreiki.ee
Registreerimine: e-kirja teel: lilija.mere@gmail.com või tel 56205468

Ingellik Reiki on uudne tervendussüsteem, mis on antud edasi Inglite Kuningriigi poolt igakülgseks abiks suhteprobleemide, füüsiliste vaevuste ja vaimsete häirete tasakaalustamisel. See tervendusmeetod sai võimalikuks tänu sellele, et planeet Maa ja inimeste vibratsioonitase on tõusnud sel määral, et nad suudavad seda kõrgemat sagedust vastu võtta. Tervenduse viivad läbi Inglid ja Ülestõusnud Meistrid Planetaarsest ja Kosmilisest Hierarhiast oma suurest armastusest inimeste vastu. Ingelliku reiki terapeut on täiuslikuks kanaliks, mille kaudu toimub Ingliriigi energia edastamine seanssi vastuvõtvale inimesele.  

Aset leiab parim võimalik tervendus sellel ajahetkel, arvestades kõiki asjaolusid ja nähes inimest tervikolendina kõikides tema dimensioonides. Tervendataval tuleb vaid lõõgastuda ja lasta puhtal Armastuse Energial suunduda oma mitmemõõtmelise olemuse piirkondadesse, mis vajavad tähelepanu ja tasakaalustamist. Seansi ajal võib tunda kehas erinevaid aistinguid ja meeles näha mitmesuguseid pilte. Mõnikord on vaja probleemi lahendamiseks liikuda ka kaugemasse minevikku või eelmistesse eludesse. 

Peale Atlantise langust langes inimkond materiaalsusse ja kaotas ühenduse Jumalaga. Läbi Ingelliku Reiki sümbolite taashäälestatakse inimene uuesti tema Jumalikule Olemusele. Tasakaalustamine toimub läbi kogu aja ja ruumi, mõjudes füüsilisel, emotsionaalsel, mentaalsel, spirituaalsel, karmalisel, esivanemate, eelmiste elude ja muudel tasanditel. Teraapia käigus on võimalik, et lahustuvad mõttemustrid, mis sind enam ei teeni. Oluline on tunda, et sa ise oled oma reaalsuse looja, mis annab sulle võime oma elu muuta. 

Seansi mõjutused ilmnevad veel 21-28 päeva jooksul, mille kestel tuleb oma elus sisse viia muudatused. Abiks on sügava vaikuse praktiseerimine, hetkes olemine ning oma sõnade, mõtete ja tegude teadvustamine ning ümberkujundamine. Kasuks tuleb suhte arendamine oma sisemise Teejuhiga ja Inglite Kuningriigiga, kes saavad sind edaspidi juhendada. Keerulisemate probleemide korral on vajalik läbi teha mitu seanssi, samuti võib teraapiat korrata, kui tunned, et vajad spirituaalset tuge. 

On vaja mõista, et kõige suurem tervendaja on inimene ise ja tema sees olev Jumalik Armastus. Inglid aitavad tasakaalustusprotsessi käivitada ja sisemised jõud äratada, jõudes ka probleemi algpõhjuseni, samuti võivad nad sind ka edaspidi toetada, kuid oma Elu Teekond tuleb siiski ise läbida ja võtta enda peale kogu vastutus oma elu kvaliteedi eest. Tuleb üles leida iseenda keskpunkt ja selles püsida, siis avanevad ka lahendused. Turvaline on lasta end sulanduda Eksistentsi mustrisse ja alistuda Jumalikule Juhtimisele, tunda üksolemist kogu looduga ning õppida armastama tingimusteta. Elukogemusi ja eksimusi ei ole vaja karta, sest kõik, mis sinuga juhtub, on sulle Õnnistuseks. 

Seansi kestvus on 1- 1,5 tundi. Võimalik on ka kaugseanss. Seansi viib läbi ingelliku teraapia terapeut Lilija Mere. Soovitatav tasakaalupanus 40 EUR.

Lisainfo: www.ingellikreiki.ee
Kontakt : tel : 56205468
e-mail : lilija.mere@gmail.com