Kalev Klaar
Kundalini jooga

Kalevi tunnid toimuvad alates 7. septembrist teisipäeviti kell 17.45-19.15.  

Tutvustav tund (esimene kord) tasuta, ühekordne külastus 11 eurot, 10xkaart 90 eurot (kehtib hooaja lõpuni kõikides Kalevi tundides)

Tundi registreerimiseks kirjuta Kalevile: kalev@klaarsus.com. Kalevile saab helistada telefonil: 51 41 011.

Elame huvitaval ajal. Inimeseks olemise mõtestamist pole vist kunagi ajaloos nii palju tehtud, ometigi on suur osa tarkusi juba aastatuhandeid tagasi läbi proovitud ja kirja pandud ning meie ülesandeks on need lihtsalt uuesti avada ja avastada. Üks neist eluteadustest on jooga ja selle haru, kundalini jooga, hõlmab endas palju tehnikaid, kuidas õppida läbi iseenda kogemuste siduda oma keha ja meel tervikuks hingega, meie olemusega.
Mõista ja aru saada oma jumalikkust instrumendist, kehast ja meelest, on kõigile jõukohane ja ilmselt ka üks meie peamisi ülesandeid siin Maa peal olemises. Kõike pole võimalik kirjeldada ja saab ainult ära tunda ning see toimub meis igaühe sees. Mitte väljas.
Kundalini jooga pole midagi muud kui kotitäis abivahendeid ja tehnikaid, kuidas õppida ja mõista iseennast ja kuidas luua alkeemia enda sees. Meie närvi- ja hormonaalsüsteemi mõjutades saame ise muuta oma teadvuse seisundit ja tõlgendada oma sisemist enesetunnetussüsteemi. See annab Sulle rahu ja kindluse, suuna ja sügavuse.
Kutsun Sind kogema kundalini jooga saladusi igal neljapäeval kell 17.45-19.15 Elujõusaalis. Tundi on oodatud kõik hingelt noored, nii mehed kui naised. Minu kohta saad lugeda rohkem www.klaarsus.com/kalev-klaar