Evelin Tamla
Kundalini jooga

Kundalini joogal põhinev 11-osaline kursus "Edu Sinu moodi" esmaspäeviti 17.45-19.15 (2.10-11.12). 
Kursuse tasu 98 eurot, 3x36 eurot või 12 eurot üksiktunni eest.
Lisainfo ja registreerimine http://hetkeilu.ee/edu-sinu-moodi või küsi lähemalt evelin@hetkeilu.ee.

Ma armastan kundalini jooga põhimõtet, et see on vahend igapäevaelu elamiseks tervemana, õnnelikumana ja terviklikumana. Ehk siis - joogat praktiseeri selleks, et kõik Sinu püüdlused ja unistused saaksid täidetud!

Kundalini jooga töötab Sinuga ühtaegu mitmetel tasanditel ning paneb tööle palju protsesse. Olles praktiseerinud pikalt erinevaid füüsilisele kehale keskendunud joogastiile ja seejärel avastanud mitmekülgse kundalini jooga, võin kinnitada, et enesearengu kiiruse vahe on selgelt märgatav.

Jooga praktiseerimine võimaldab Su sees oleval tohutul potentsiaalil avaneda, sest eemaldab järk-järgult kihid, mis ei kuulu päris-Sinu juurde. Sa hakkad mõistma, mida just Sina oma elult tahad, mis on see, mis paneb Sinu silmad särama ja mis on Sulle loomuomane.


Jooga toob Su sisse tasakaalu, mis aitab omakorda hoida tasakaalu selle kõigis nüanssides tööl, perega ja üksi olles. Sa võid ka märgata, et näed elu ja inimesi enda ümber selgemalt, elu keeruliseks tegeva loorita. Elu muutub ühtaegu nii lihtsamaks, põnevamaks kui nauditavamaks!

Loe minust lähemalt: www.hetkeilu.ee/evelintamla