Naistejooga
Grete Sutrop
Alates märtsist 2021 zoom-keskkonnas!
Naistejooga esmaspäeviti ja 
kolmapäeviti kell 19.30-20.45

Ühe tunni osaluspanus on 10 eurot, proovitund 5 eurot
neljakorrakaart kehtivusega kaks kuud 40 eurot,
kaheksakorrakaart kehtivusega kaks kuud 70 eurot.
Kaart kehtib kõikides Grete zoom- ja päriselutundides.
Üritus facebookis siin.

Registreerumiseks või küsimuste küsimiseks kirjuta Gretele:
elujousaal@gmail.com,  
või helista : 5239362 

Naistejooga tund on üks sügav ja mõnusas naisenergias kulgev joogatund, kuhu on oodatud kõik naised kogema iseend, oma naiselikkust, väge ja tõelist olemust. Soojendustes kasutame naiselikke, graatsilisi ja tantsulisi elemente ning harjutused ja meditatsioonid on valitud nii, et nad toetaksid naist ja naise keha, hinge ja meeli tema igapäevaelus. Tund sobib kõigile - väljakutsuvamate harjutuste puhul on alati olemas ka pehmemad alternatiivid, et keha saaks valida endale sobivaima (näiteks päevade ajal, raseduse ajal, erinevate tervisemurede puhul jne).

Keskendume naistele omastele teemadele ning lõdvestume küünlavaguses ühiselt õdederingis oma naiselikku olemusse. Ammustest aegadest on naised käinud end laadimas ja väestamas lõkke ümber kogunevates naisteringides, et üksteist toetada, tasakaalustada ja laadida. Meie teeme seda oma tundides enamasti sõnadeta, kuid see ühine energia, mida loome, hoiab meid üleval, loob meis ühenduse oma väega, et edasi minna ja iseend, õdesid ja maailma armastusega kogeda. Online-tundides loome seda nii hästi kui oskame.

Loo endale mõnus ruum, mis on eraldatud peremelust, too sinna joogamatt, lambanahk, küünlad ja muud toetavad ja rõõmu ja inspiratsiooni toovad asjad. Kui vaja, kasuta kõrvaklappe - mind aitavad need väga, et summutada ümbritsevad helid (ja neid siin viieliikmelises peres ikka jagub) ja lubada mul rohkem endas ja kehas kohal olla.

Ehk siis - loo ruum, kus saaksid nii hästi kui võimalik keskenduda iseendale - oma kehale, meelele ja hingele ning olla toetatud naisenergiast, mida ühiselt kiirgame ja äratame.
Võimalik, et sellist ruumi on raske leida - anname endast parima ja võtame parima sellest, mida hetkeolukord pakub.

Kui Sinu tervisilik seisund või keha iseärasused, läbielamised vajavad erilähenemist, võta minuga enne tundi ühendust, et tekasin Sinuga arvestada ja vastavaid alternatiive pakkuda. 

Ootan meie online- ja päriselukohtumist!
Grete
(elujousaal@gmail.com)
Foto: Helen Tulp