Naistejooga kundalini jooga baasil
Grete Sutrop
Naistejooga neljapäeviti 19.45-21.15
Ühe täiskasvanute tunni hind on 12 eurot, proovitund 5 eurot
neljakorrakaart kehtivusega kaks kuud 40 eurot,
kaheksakorrakaart kehtivusega kaks kuud 70 eurot.
Kaart kehtib kõikides Grete tundides.
Üritus facebookis siin.
Registreerumiseks või küsimuste küsimiseks kirjuta Gretele:
elujousaal@gmail.com,  
või helista : 5239362


Naistejooga tund on üks sügav ja mõnusas naisenergias kulgev Kundalini jooga tund, kuhu on oodatud kõik naised kogema iseend, oma naiselikkust, väge ja tõelist olemust. Soojendustes kasutame naiselikke, graatsilisi ja tantsulisi elemente ning harjutusteseeriad ja meditatsioonid on valitud nii, et nad toetaksid naist ja naise keha, hinge ja meeli tema igapäevaelus.

Keskendume naistele omastele teemadele ning lõdvestume ühiselt õdederingis oma naiselikku olemusse. Ammustest aegadest on naised käinud end laadimas ja väestamas lõkke ümber kogunevates naisteringides, et üksteist toetada, tasakaalustada ja laadida. Meie teeme seda oma tundides enamasti sõnadeta, kuid see ühine energia, mida loome, need mantrad, mida koos loitsime, need hoiavad meid üleval, annavad jõudu edasi minna ja iseend, õdesid ja maailma armastusega kogeda.

Oodatud on igas vanuses naised alates 13-14. eluaastast (soovitavalt siis, kui kuupuhastus on juba alanud). Eelnev kogemus Kundalini joogast või üldse joogast ei ole absoluutselt eelduseks. Tule, koge ja õpi oma keha tunnetama kohapeal. Ootame Sind meie ringi!

Grete