Mari Valgepea
Yin jooga
Ühe tunni hind on 10 eurot, proovitund 5 eurot.
Neljakorrakaart (kehtivusega 2 kuud) 35 eurot,
kaheksakorrakaart (kehtivusega 2 kuud) 60 eurot.

Registreerumine: valgepeamari@gmail.com või helista 5184716
Info: facebook.com/yinyogamari

Enamik läänes praktiseeritavaid joogastiile on dünaamilised ja liikuvad. Aktiivsetes praktikates töötatakse nii-öelda yangilike elastsete kudedega, eelkõige lihastega. Yin jooga võimaldab meil aga töötada sügavamal asuvate yin-tüüpi kudedega, milleks on sidemed, liigesed, isegi luud. Kõik meie kehas asuvad koed on olulised ja vajavad treenimist, seetõttu on oluline tuua aktiivsete ja dünaamiliste praktikate kõrvale ka tasakaalustavaid stiile. Yin joogas püsime poosides pikemalt, sest jäikadele kudedele meeldivad pikad hoidmised ja läbi nende saavad nad avaneda.

Yin jooga võib olla mitmekülgselt positiivse toimega praktika. Yin jooga mõjutab meid füüsilises, vaimses, emotsionaalses ja ka energeetilises mõttes. Mõne inimese jaoks on see ka spirituaalne rännak. See oleneb meie isiklikust taotlusest.

Mida yin jooga tunnis teeme?

-Yin jooga sobib rahuliku tempo ja pikkade venituste tõttu igas vanuses ja iga tasemega inimesele. Oled väga oodatud ka siis kui pole kunagi joogatunnis käinud!

- Püsime poosides 3-5 minutit, et pääseda ligi keha jäigematele kudedele ja neid läbi pikkade venituste toonuses hoida.

- Loome tunnis vaikuse oma meeles, et harjutada iseendaga olemist praeguses hetkes ja tasakaalustada aktiivset elustiili.

Ootan Sind Elujõusaali yin jooga tundidesse. Pidevalt täieneva tundide ajakava leiab Elujõusaali ja Yin Yoga Mari Facebooki lehtedelt.