Kalev Klaar
Meesteõhtud Kundalini joogaga

Hooaja jooksul toimuvad Elujõusaalis ka meesteõhtud. 

Registreerimiseks ja küsimuste küsimiseks kirjuta Kalevile: kalev@klaarsus.com. Kalevile saab helistada telefonil: 51 41 011.

Elame huvitaval ajal. Inimeseks olemise mõtestamist pole vist kunagi ajaloos nii palju tehtud, ometigi on suur osa tarkusi juba aastatuhandeid tagasi läbi proovitud ja kirja pandud ning meie ülesandeks on need lihtsalt uuesti avada ja avastada. Üks neist eluteadustest on jooga ja selle haru, kundalini jooga, hõlmab endas palju tehnikaid, kuidas õppida läbi iseenda kogemuste siduda oma keha ja meel tervikuks hingega, meie olemusega.
Mõista ja aru saada oma jumalikkust instrumendist, kehast ja meelest, on kõigile jõukohane ja ilmselt ka üks meie peamisi ülesandeid siin Maa peal olemises. Kõike pole võimalik kirjeldada ja saab ainult ära tunda ning see toimub meis igaühe sees. Mitte väljas.
Kundalini jooga pole midagi muud kui kotitäis abivahendeid ja tehnikaid, kuidas õppida ja mõista iseennast ja kuidas luua alkeemia enda sees. Meie närvi- ja hormonaalsüsteemi mõjutades saame ise muuta oma teadvuse seisundit ja tõlgendada oma sisemist enesetunnetussüsteemi. See annab Sulle rahu ja kindluse, suuna ja sügavuse.
 Minu kohta saad lugeda rohkem www.klaarsus.com/kalev-klaar