Gertrud Treumund
Rasedate jooga doulaga
Neljapäeviti 18.00-19.30

Ühekorrakaart 10 eurot
Neljakorrakaart 35 eurot
Kaheksakorrakaart 70 eurot
(Kehtivus 2 kuud)
 
Registreerumiseks või küsimuste kirjutamiseks kirjuta Gertrudile: 
imelineootus@gmail.com või helista 55634112
www.imelineootus.ee
www.facebook.com/imelineootus

Kes mina olen? 

Mina olen Gertrud - naine, tütar, õde, ema, joogaõpetaja ja doula.

Ma armastan inimesi aidata, looduslikku elustiili, joogat ja harmoonilist elu. Kõik selle olen põiminud oma töösse ja ma annan endast kõik, et naine saaks õitseda oma raseduse ajal, tunda võimsat sünnikogemust ning leida tasakaal ema ja naisena.

Olen läbinud Doula, pere- ja sünnitoetaja õppeprogrammi Põlistarkuste ja Rahvaravi Koolis.
Mul on UNICEF'i imetamisnõustaja sertifikaat.
Olen õppinud rasedate jooga õpetajaks The Elemental Yoga Koolis.
Lisaks palju teisi lühikoolitusi raseduse ja väikelaste teemadel.

 

Rasedate jooga doulaga 

Kui mina olin lapseootel, siis oli just jooga see, kust leidsin oma tasakaalu ning mil sain luua kõige tugevama ühenduse oma kõhubeebiga. Nüüd on mu soov seda ka Sulle pakkuda ja ühendada see oma teise kirega - doulandusega. On suurem tõenäosus, et kõik läheb plaanipäraselt, kui juba lapseootuse ajal hakata valmistuma nii füüsiliselt kui ka vaimselt beebi tulekuks.

Imeline ootus joogatundides ei taha ma piirduda vaid joogaharjutuste tegemisega. Tahan kasvatada Sinus enesekindlust naise ja tulevase emana ja aidata sul luua ühendus oma ürgnaisega. Pakkuda professionaalseid teadmisi ja vabastada Sinus tekkinud hirme. Toetada Sind emotsionaalselt, füüsiliselt ja informatiivselt. Ja mis kõige olulisem - koos luua turvaline ja hooliv sõsarkond, et ükski naine ei peaks end sellel suurel elumuutusel üksi tundma.

Raseduse ajal võivad tekkida füüsilised ja emotsionaalsed pinged, mida on oluline leevendada, et tunneksid end hästi nii naine, kui ka laps. Rasedate joogas me kasutame 5’e elementi - maa, vesi, tuli, õhk ja ruum. Igal elemendil on omad organid, mida ta mõjutab läbi kehas olevate meridiaanide ja oma tervendav ning tasakaalustav jõud. Läbi jooga saab luua harmoonia ja tugeva kontakti iseenda ning kõhubeebiga - just see võimaldab luua nauditava raseduse ja imelise sünnituse.

Tunni esimeses pooles on vestlusring ning teises pooles jooga ning meditatsioon. 

Tundidega võib liituda igas rasedusfaasis. Eelnev joogapraktika ei ole kohustuslik.