Elujõusaal on hubane ja mõnus vaipade ja patjade ja pleediderohke, kus on võimalik viia läbi tunde ja üritusi joogast ja tantsust vestlusringide ja koosolekuteni. Üritusteks kasutatav pind on umbes 70m2 suur. Saalis on 20 loodus- ja kehasõbralikust materjalist joogamatti ja 20 pehmet ja mõnusat pleedi, mille sisse end kerida ja mille all lõdvestuda. Igast nurgast leiab padjakesi, millega saab elu ja olemist saalis veel mõnusamaks muuta (kui see on üldse võimalik!). Rendihindade kohta loe siit ja pilte vaata siit! Sünnilugu sai kirja blogisse.

Saali poekese riiulitel on ka pisut väekat kaupa - sealt leiab Klaarsuse kristallikraami, Merje käsitööna valminud eeterlike õlidega looduslikke kreemdeodorante (meie lemmikud!), teesid, Rändaja kaupa ja Hundipesa toormaiuseid!

Saali kõrvalruumi saab rentida eraldi või suure saaliga koos. Kõrvalruumis on mõnus suur söögi-meisterdamis-koosolekulaud, puhkeala ja kööginurk kraanikausiga ning varsti ka mõnus lastenurk (mõned detailid vajavad veel kõpitsemist!). Väike teekeetmisköögikene ootab kruuside, kausside, taldrikute ja nugade-kahvlitega. Kohapeal on olemas termosed, serveerimiseks vajalikud nõud ja kannud, mida võib vabalt kasutada! Tualett on kümne sammu kaugusel koridori peal!