Elujõusaal on hubane ja mõnus vaipade ja patjade ja õhuliste kardinatega vooderdatud saal, kus on võimalik viia läbi tunde ja üritusi joogast ja tantsust vestlusringide ja koosolekuteni. Saaliosa on umbes 50m2 suur, koos esiku ja väikese poenurgakesega kokku 80m2. Saalis on 20 loodus- ja kehasõbralikust materjalist joogamatti ja 20 pehmet ja mõnusat pleedi, mille sisse end kerida ja mille all lõdvestuda. Igast nurgast leiab padjakesi, millega saab elu ja olemist saalis veel mõnusamaks muuta (kui see on üldse võimalik!). Rendihindade kohta loe siit ja pilte vaata siit! Sünnilugu sai kirja blogisse.

Saali esikus on mõnus diivan puhkamiseks ja võibolla kellegi ootamiseks, kes parajasti saalis midagi head ja toredat tegemas. Esiku kõrval on kohe riiulitega nurgake, kust saab soetada Hundipesa toorsnäkke, Endless Goddess Design jalakaunistusi, kristallidest ehteid, Klaarsuse väekaupa ning palo santosid. Poenurgakeses on ruumi veel igasugusele heale ja vägevale kaubale! 

Tagaruumis on mõnus riietumisala, puhkeala ja suur tahvelsein heade mõtete jaoks. Väike teekeetmisköögikene ootab kruuside, kausside, taldrikute ja nugade-kahvlitega. Kohapeal on olemas termosed, serveerimiseks vajalikud nõud ja kannud, mida võib vabalt kasutada! Tualett ja vesi on kümne sammu kaugusel saali kõrvalruumis, kuhu pääseb saali tagaruumis olevast väljapääsust ning koridorist.
Saali tagaruumis on u 10m2 pisike hubane teraapiatuba, kus on võimalik viia läbi eraseansse, üks-ühele kohtumisi, nõustamisi, massaaźe ja teraapiaid. Teraapiatoas on mõnus vaibaga kaetud põrand, diivan ja palju patju! Teraapiatuppa on võimalik pääseda nii saali kaudu kui ka tagaruumis olevast sissepääsust. Teraapiatuba saab rentida hinnaga 5 eur/h. Võimalikud ka igasugused erikokkulepped - selleks kirjuta meile e-postkasti aadressil elujousaal@gmail.com või helista Gretele telefonil 5239362.