Elujõusaal sündis Grete südamest ja hingest 2017. aastal, sest Grete tundis, et selline koht on siin ja tema elus hädavajalik. Ja see on olnud tõelliselt hädavajalik kasvamiseks, inimeste kogunemiseks, vägevateks protsessideks ja taipamisteks. Lihtsalt vägev, et me seda teeme. Ja Sina oled ka oodatud. Sedasama tegema. 
Loe saali-Gretest lähemalt siit.

Elujõusaalis toimub ja on toimunud ning saavad toimuma igasuguseid asju: regulaarsed hatha, yin ja kundalini jooga ning naistejooga tunnid suurtele, joogatunnid väikestele, beebiootajateringid, tantsuüritused, naisteõhtud, loovustöötoad, mõttelaadi- ja edutreeningutöötoad, gongimeditatsioonid ja muud meditatsioonid, aeg-ajalt ka kontserdid, kõikvõimalikud klubid, kohtumised inspireerivate inimestega ja kõik muu, mis teeb rõõmsaks ja võib olla isegi veel õnnelikumaks!
Elujõusaali sünnilugu sai kirja blogisse.

2019. aasta sügisel kolisime korrus kõrgemale avaramasse akendega ruumi, kus on rohkem privaatsust ja vaikust iseendasse süvenemiseks!
Selle kohta kirjutasin natuke siin
Talvine-sügisene hygge-saal

See hubane, mõnus, kutsuv ja õhuline saal sündis otse minu südamest. Olen ammu mõelnud, et minu kodu lähedal võiks olla koht, kus saaks teha kõike, mis kutsub keha ja hinge ja sõpru elu üle rõõmustama ja oleks pimedamatel hetkedel olemas, et tuge pakkuda ja jõudu anda. Niimoodi siis saigi saalist Elujõusaal. Nagu jõusaal, kus saab tugevamaks, aga mitte ainult füüsilise keha tasandil! - Grete Sutrop 

See ongi Grete. (Pildi tegi Helen Tulp 2019.aastal)