Uus ja vägev 2020! Mõnus ja voolav koosloomine ja elurõõm!

Seda ilusate numbritega aastat oleme siin juba pikalt oodanud ja nüüd ta on siin! Ja nagu sellest veel vähe oleks, on ka roti-aasta siin, seega noh, nüüd on vaja ainult ise mees (ja naine) olla, et vägevalt luua! Saal on uutes ruumides kohanenud ja vaikselt valmib ka kõrvalruum, et meil oleks veel mõnusam koosolenguid pidada! 

Teisele korrusele kolisime tegelikult juba septembris, sügisesel pööripäeval (ja see kuupäev juhtus täiesti kogemata sobima ja no uskumatu, kui toetatud see oli - kolisime saali koos põrandatega põhimõtteliselt mõne tunniga. No igatahes pool laupäeva! Aga seda tänu abile!), kes on saali sotsiaalmeedias jälginud, on kursis ja ehk juba saaligi jõudnud! Meile väga meeldib meie uus ruum ka, kuna seal on hästi palju aknaid, õhku ja ruumi nig mis kõige olulisem - rohkem vaikust ja eraldatust. See oli meie peamine mure alumisel korrusel - fuajee keskel oli kõikide majas liikumine liigagi hästi kuulda. Ja ehkki keskenduma tulekski õppida ka sellises mürarikkas segajatega keskkonnas, os samas hea ka vahepeal rahulikumalt ja toetatumalt iseendasse vaadata. Pealegi on igas ruumis ja koosluses mingeid helisid (keegi ohkab, keegi liigutab, köhatab, sahistab, tänavalt kostub miskit), seega täisvaikust ongi keeruline leida. Aga meie teise korruse ruumides on kindlapeale seda natukene rohkem kui alumises oli.
Aga ma armastasin ja armastan siiamaani alumist saali kogu hinge ja südamega, sest see oli selle kõige algus ja ta hoidis meid ikka väga hellalt ja toetavalt kõikvõimalike ürituste ja isiklike protsesside ajal. Ja see, et seda füüsiliselt enam ei ole, ei ole kuidagi üldse probleem, sest ma olin seal niivõrd palju kohal (ja ma ei mõtle ainult seda, et ma käisin seal palju, vaid ma olin päriselt kõikide meeltega hästi paljudes hetkedes kohal), et minu jaoks on see kõik ikka veel nagu päris. Ja ma saan alati meeltes ja südames sinna kohale minna. See, et selline saal füüsiliselt loodud sai ja päriselt siiani toimib (ja areneb, näiteks selles osas, et nüüd on hoopis teised ruumid), on minu jaoks ikka veel müstika. Ju siis oli aeg nii õige ja see lihtsalt nii väga tahtis tulla, et ma ei jõudnudki kahtlema ja kartma hakata, et kas ikka ja kuidas ikka. Siiani imestan, tõesti. 

Aga jaa! 2020! Numeroloogiliselt koostegemise ja koosloomise aasta, kogukonna-aasta ja armastuse ja headuse ja üldse üks hea aasta - siis, kui me selles teadlikult kohal oleme ja päriselt südamega otsustame ja asju teeme. Seega on mul nii-nii hea meel, et meil on ikka veel meie Elujõusaal, kuhu kokku tulla ja kus asju teha ja end toetada, kui vahepeal laineharjalt alla kukume (mina ise ka ju!) ja saame olla hoitud ja kuulatud ja võibolla natuke peidus ka (sest vahel võib! See on nagu tervislik eskapism iseendasse ju!).
Life coachi töötuba hoos (kord kuus teisipäeviti) (Foto: Grete)

Saali kõrvalruum valmib ka vaikselt aga kindlalt - otsustasin, et tegutsen vastavalt võimalustele ja kui võimalus end esitleb, leiab järgmine vaip, kardin, diiivan ja kapp tee tuppa. See on mõeldud olema kogukonnaruum, kus on juba suur laud meisterdamiseks, söömiseks, aruteludeks, köögike kraanikausi ja teekannude ja nõude ja asjadega ja mõnus suur lastetelk on tulemas. Neid sammukesi jagan instagramis aeg-ajalt ka! Igatahes olen ma nii tännulik selle abi eest, mida kogukond ja perekond on pakkunud. Koostegemine on ikka koostegemine. Võimsam ja rohkem armastust täis! 

Vot nii. Elujõusaal on, ühesõnaga (tegelikult ju mitme, keda ma petan), meie koht. Ma ise vahel vajan eemaldumist oma argielust, et sellele mingit teist vaatenurka saada ja ma tean, et teie ka. Seega selline mõnus hubane vaibastatud-padjastatud-teestatud-pleeditatud keskkond keset küünlavalgust (nagu küünlalõke! Tuleenergia!) on päris mõnus variant. Loodus on muidugi ehk vähemalt sama hea. Aga mõlemat saab ka ju! Ja vahel vihmaga on hea niimoodi natukene koopasse ka tõmbuda. 
Kui Sul on ka mingeid häid mõtteid, mida me saalis veel teha võiks või on ehk midagi, mida Sa väga ootad, et keegi teeks, siis anna märku! Mõtleme koos ja teeme ära. Sest tegelikult ongi kõik ärategemise kaugusel. Ja ega muidu ju ei tea ka, kas töötab, kui me ei proovi. Täiega üks minu motosid selle peaaegu kolme saaliaasta jooksul - kui tahad midagi, siis jumala eest, tee ära! Seega, let´s do it ja kirjuta meile: elujousaal@gmail.com või helista 5239362 (Grete) või ühendus sotsmeedias FB: elujousaal ja Insta: elujousaal.

Ägedat elusolemist!
Grete

Fotod: Helen Tulp


Eelmine
Novembrikuu kogu ilus ja vägevuses!
Järgmine
Väike kriisipuhkus ja ajamahavõtt

6 vastust

Email again:
fJZLIVmiksHuc 9. juuli 2020
TIVsbkMjthxXQHd
PwpCceDsENZgX 9. juuli 2020
nktHsjWKQAmpuLeE
MHlvCUuWEkcOpNSw 26. august 2020
SQMHxmyoYJAZRfIk
LUnYNeuKvqiDQg 26. august 2020
KDkdywfqEAsN
BZMeQkuX 29. september 2020
YrDxjbdLwC
rbGcNvHyZ 29. september 2020
WBgUGsoSD