Ülemaailmne 40-päevane pööripäevani viiv meditatsioon enese ja teiste ülendamiseks ja sära ja rõõmu äratamiseks ning üle-eestiline 40-päevane harjutusteseeria

14. mail, esmaspäeval on meil võimalus liituda ülemaailmse 40-päevase meditatsiooniga, millega saame end ülendada, tuua südamesse rõõmu ja muuta oma olemus aurat suurendades säravaks ja kiirgavaks. Lisaks alustati 13. mail üle-eestilise 40-päevase sadhanaga, mille jooksul teeme nabhi kriya pranale ja apanale, mis tugevdab nabapunkti, avab südame ja toob kätesse tervendava jõu! 
Kundalini joogas on tavapärane, et valitakse üks harjutusteseeria ja tehakse seda 40 päeva järjest iga päev. Miks? Sest 40 päeva on täpselt see aeg, mille jooksul järjepidevalt selle nimel pingutades saad üht vana harjumust või mustrit muuta (aga ainult siis, kui teed seda järjepidevalt iga päev ega jäta ühtki päeva vahele. Kui kasvõi üks päev jääb vahele, tuleb alustada lugemist otsast peale). Muidugi saab kriyat teha ka 90 päeva, 120 päeva ja 1000 päeva (kokkulepitud iidsed numbrid) ning siis on mõju veel tugevam ja parem ja toetavam. Meie sedakorda piirdume 40-päevase praktikaga. (Kui see hakkas Sind huvitama, et miks nii, siis loe lähemalt siit.)

Meditatsioon ülendamiseks, ühenduse loomiseks ja rõõmu äratamiseks 7. ja 8. tśakrale (14.05-22.06.2018)
Meditatsiooni kohta saad inglise keeles lugeda ja rohkem teada saada siin.

1. Istu lihtsas mediteerimise asendis - rätsepiste, selg on sirge, lõug kergelt sissepoole, et kaela tagaosa oleks sirge, käed on gyan mudras ehk tarkusemudras nii, et peopesad vaatavad ülespoole ja nimetissõrme ning pöidlaots puutuvad kokku. Pilk on suunatud ninatipule ja silmad on 1/10 avatud.

2. Loitsime mantrat "ANG SANG WAHE GURU" 11 minutit.  See mantra aitab tunda end osana kõiksusest - seda, et iga sinu osa on osa universaalsest loovenergiast, iga sinu rakk on jumalik. Seda kõike ei eksisteeri ainult sinust väljaspool, vaid sina ise oledki see jumalikkus ja loovus ja kõiksus.
Mantrat võid loitsida Guruganesha Bandi versiooni taustana kasutades (leiab Spotifyst) või mõnd muud selle mantra versiooni kasutades (vaata youtubeist nt see, millest saab kasutada taustamuusikat, kuid mis ei ole õige pikkusega ning meditatsioon ise on videos teine). Originaalversiooni lingi all saab mantra endale osta ja arvutisse laadida.

Nabhi kriya pranale ja apanale (13.05-21.06.2018)
Üle-eestilise 40-päevase sadhana kohta saad infot facebooki-üritusest siit
Kriya enda leiad ingliskeelsena siit.


Eelmine
Kevadine südantavav ja elujõudu andev 40-päevane harjutusteseeria ja alateadvust puhastav meditatsioon (02.04-11.05)!
Järgmine
Elujõusaal sai üheseks! Palllju õnneee!

Vastused puuduvad

Email again: