Kas kundalini jooga on hirmus ja õudne? Aga miks?

Olen oma kundaliniaastate jooksul puutunud päris palju kokku arvamuste ja hoiakutega, et kundalini jooga on raske ja mõeldud ainult tugevatele ja kummaline ja ohtlik ja peaaegu nagu mingi sektivärk oma turbanite ja mantratega.

Mina pole siin mingi ümberlükkaja ega üleüldine tõekuulutaja, aga ma tõden, et mind tõmbas kundalini jooga poole just see mõnus kogukonnatunne, mis on segatud iseeneses olemise tundega ja see, et igas tunnis saab natuke pingutada, natuke end ületada, mõne takistuse kehast ja meelest üleskaevata ja siis jälle selles kõiges lõdvestuda ja mantraid laulda. Sest koos laulmine tekitab niiii tõstetud tunde, mida me kõik ka ju laulupeole otsima läheme - kundalini tunnis saame igal nädalal väikest laulupidu pidada ja seda veel toetavate mantratega koos! 


Nüüd, olles juba mitu aastat kundalini joogaga koos kasvanud, tean, et selles müstilises jooga/elustiilis on peidus terve maailm. Tõde ja õigus ja armastus. Päriselu. Pärisolemus. Rahu ja vaikus ja jõud ja vägevus. Sest kundalini jooga ongi kiirtee Sinu olemuse juurde, mis kõigest sellest ja miljonist muust osakesest koosneb. 


Sa ei pea end rebestama ega oma nina verele joogatama - kundalini jooga sobib kõigile, sest Sina ise tunned, kui palju just Sina ja Sinu keha suudate vastu võtta. Kundalini jooga ehk teadlikkuse jooga ei ole trenn, see on tund, mille jooksul saad kogeda ja harjutada oma keha, meelte ja hinge koostoimimist. Usaldades teadlikult iseenda keha ja tarkust, olles hoitud ja toetatud ruumis, ei tee Sa endale liiga. Öeldakse, et täie pühendumusega kundalinijoogatatud minut on igatahes võimsam kui niisama puusalt kundalinijoogatatud kümme. Ja iga korraga oled valmis veel natuke rohkem iseendale avanema ja iseend kogu tumeduses ja heleduses natuke rohkem vastu võtma. Kogu Su potentsiaal saab veel paremini avalduda, kui Sa ainult tahad ja lubad. Kundalini jooga on üks tehnikatest, mis Sind iseenesega päriselt kontakti leidmise teel toetab ja aitab. Aga üks väga võimas selline. Soovitan kogeda ja ise otsustada. Juba esimese kogemuse järel saad aimu, kuidas see Sinuga töötab. Meie oleme Sinu jaoks olemas.

Uuel hooajal jätkame esmaspäeviti (kundalini jooga ja meditatsioonid) ja neljapäeviti (naistejooga) kell 19.45-21.15.

Loe lähemalt facebookist ja kodulehelt.
Loe kundalini joogast lähemalt:
http://elujousaal.ee/kundalini-jooga

Armastuse ja sügavate-armastavate tervitustega
Grete

Foto: Britt PajuEelmine
Meesenergiat toetav mantra ja uus 40-päevane praktika, et toetada ja hoida mehi (13.03-21.04.2019)
Järgmine
Elujõusaal alustas kolmandat hooaega!

Vastused puuduvad

Email again: