Elujõusaal alustas kolmandat hooaega!

Sel sügisel algas meie kolmas hooaeg! Kujutate ette! Saal avanes küll juba 2017. aasta maikuus, aga täitsa täispikk hooaeg algas ikka sügisest. Ja nagu meil kombeks, tähistasime seda uue hooaja algust vääriliselt!

Hooaja avapeol kinkisime oma inimestele ja uutele sõpradele tasuta kundalini ja yin jooga tunnid, loovjoonistamispausi, ühise helilise meditatsiooni-minikontserdi Lea Dali Lioni ja Arne Lauriga, kes jätkas hooaja sisseõnnistamist korraliku world-discoga. Saal hüples ja kargas ja inimesed tantsisid nagu oleks pidu või nii! Sest oligi ju! Selle suure ja vägeva ja tantsulise peo ja uue hooaja pühitses sisse meie võimsa-armsa Tiina Karjatse gongimeditatsioon. Nagu kirss tordil. 

Igal peol tunnen ma, kui ägedad inimesed on. Kõik inimesed. Eriti need, kes tulevad, on avatud, lubavad endal natuke mugavustsoonist väljaspool keset teisi inimesi tantsida, laulda ja lihtsalt rõõmustada, et me saamegi niimoodi koos pidutseda. Ilmselt sellepärast me nii palju pidutsemegi - avame hooaegasid, lõpetame hooaegasid, peame saali sünnipäeva ja õpetajate sünnipäevi ja jõulupidusid ja nii edasi! Sest iga päev on ju täielik kingitus ja väärt tunnustamist ja tähistamist, eks. 

Kui ma saalikese ellu kutsusin ja niimoodi siia füüsilisse maailma tõin, oli üheks taotluseks luua koht, kus kõigil on hea ja toetatud ja hoitud olla. Selline kogukonnapesa (ja kogukond ongi meie kogukond, olenemata elukohast). Ja igal saalipeol tunnen ma, et sellesse lahtrisse võib ristikese tõmmata küll. 

Aitäh teile inimesed, õpetajad, ürituste läbiviijad ja koosloojad ja külalised ja omad ja uued ja need, kes te mõtetes meiega olete, Hea on.
Loome edasi!

Grete
Eelmine
Elujõusaal sai üheseks! Palllju õnneee!
Järgmine
Novembrikuu kogu ilus ja vägevuses!

Vastused puuduvad

Email again: