1. aprillil alustame ühise 40-päevase sisemise tugevuse ja elujõu kriyaga!

Teree! Aeg ja tunne ja olukord soodustab uue ägeda kundalini jooga teekonnaga alustamist! See tähendab, et me teeme 40 päeva järjest üht harjutusteseeriat, et lükata kehas-hinges-meeles käima muutused, elujõud ja värskus, et näha ära, mis meid teenib ja mis mitte ja et meil oleks julgust, jõudu ja sihikindlust minna sinna, kuhu süda kutsub.


Miks 40 päeva? Kundalini joogas on tavapärane, et valitakse üks kriya ehk harjutusteseeria ja/või meditatsioon ja tehakse seda 40 päeva järjest iga päev. Miks? Sest 40 päeva on täpselt see aeg, mille jooksul järjepidevalt selle nimel pingutades saad üht vana harjumust või mustrit muuta. Muidugi saab kriyat teha ka 90 päeva, 120 päeva ja 1000 päeva (kokkulepitud iidsed numbrid) ning siis on mõju veel tugevam ja parem ja toetavam. Meie sedakorda piirdume 40-päevase praktikaga. (Kui see hakkas Sind huvitama, et miks nii, siis loe lähemalt siit.)

Seekordne kriya aitab äratada seesmist tugevust ja elujõudu ning selle salvestasin meie jaoks videosse, et saaksime seda muretult ja ilma kella vaatamata koos teha! Kui soovid, võid enne kriyat teha soojendusharjutusi - näiteks seljapainutusi, õlapöördeid ja elunärvivenitust. Ja peale kriyat võta endale lõdvestuspaus (heida selili, peopesad külgedes ja ülespoole vaatamas), et kriya mõjud saaksid salvestuda. Peale lõdvestust on ideaalne aeg mediteerimiseks. Võid valida näiteks tervendava ja südantavava viieminutilise Guru Ram Das meditatsiooni, mille ka Sinu jaoks Elujõusaali youtube´i-kanalile salvestasin, aga võid valida ka muu meelepärase meditatsiooni!

Kui oled kambas ja soovid teiste teekonnalistega ühenduses olla ja meiega oma teekonnamuljeid jagada, anna mulle märku facebookis või meilitsi: grete.sutrop@gmail.com ja liidame Sind meie gruppi!

Harjutusteseeria on ingliskeelsena ja kirjelduste-piltidega olemas siin

Mõnus!
Hoiame end lainel ja leiame igaltpoolt väikseid rõõme, et püsida tõstetud sageduses, siis saame seda ka enda ümber juurde luua ja kõik hirib meid palju vähem!

Ikka teie Grete


Eelmine
Väike kriisipuhkus ja ajamahavõtt

6 vastust

Email again:
qwNRVsiBhdAYWfC 21. aprill 2020
pmtMEheykHdGW
sbrzBcfWdm 21. aprill 2020
EUCBoYLnbXjz
qFDjpZxYzmEhn 1. juuni 2020
dygIDmKYLvw
SNTQoecyghPW 1. juuni 2020
erLSwpinHxBV
rekPdIYTsitCzagQ 9. juuli 2020
SjXKFWzZoGwn
hLIbPXYU 9. juuli 2020
UPOfMtYhHZCqvdEJ