Elujõusaali blogi

40-päevane ühine praktika - meditatsioon Sat Kriya (5.11-14.12)

Esmaspäeval, 5.novembril alustasime taas üht 40-päevast teekonda, et aidata selle ajaga muutuda oma alateadvusesse kinnistunud mustritel, mis meid ei teeni ja segavad meid kõiksusega kaasa voolamast! Sel korral teeme koos üht võimsat kundalini jooga baaspraktikat Sat Kriyat, mida võid teha ka vaid 3 minutit päevas. Selle toimet tuleb kogeda, et mõista, kui vägevalt see toetab!
Loe lisaks

Ühine sügisene 40-päevane kriya ja meditatsioon ehk kuidas hoida end tasakaalus ja elus - 17.09-26.10.2018

Ka sel sügisel jätkame ühiste 40-päevaste kundalini jooga teekondadega, mis tähendab, et teeme üht harjutusteseeriat ja/või meditatsiooni 40 päeva järjest. Alustame esimesel nädalal tundides seda ühiselt läbi tehes ja jätkame kodudes individuaalselt, aga kuna kõik on üks, siis siiski tunnetades seda, et me kõik seda samal ajal õhus hoiame. Nii ilus ju! 
Sedakorda alustame 17.septembril ja lõpetame 26.oktoobril. Kriyaks on kolme teadvuse tasakaalustamise kriya ja meditatsiooniks elujõu äratamise meditatsioon (eriti sümboolne ju!)
Loe lisaks

Elujõusaal sai üheseks! Palllju õnneee!

Täna, 28. mail täpselt aasta tagasi - 2017.aastal, pidasime saalikese avamispidu. Mis tundub eriti ammu praegu. Ilmselt sellepärast, et selle ühe väikese aasta sisse on mahtunud terve elujagu sündmuseid ja õppetunde ja kohtumisi ja väljakutseid ja kirjeldamatut rõõmu ja sadu pisaraid ja absoluutselt mõõtmatut tänulikkust ja piisavalt hirme ja siis jälle nende ületamist ja lahustamist, tuhandeid inspireerivaid hetki ja tantsu ja noh. Saate aru küll. Kõike. Lapsi ja suuri ja kõiki. Ainult loomi vist ei ole meil käinud. Veel.
Loe lisaks

Ülemaailmne 40-päevane pööripäevani viiv meditatsioon enese ja teiste ülendamiseks ja sära ja rõõmu äratamiseks ning üle-eestiline 40-päevane harjutusteseeria

14. mail, esmaspäeval on meil võimalus liituda ülemaailmse 40-päevase meditatsiooniga, millega saame end ülendada, tuua südamesse rõõmu ja muuta oma olemus aurat suurendades säravaks ja kiirgavaks. Lisaks alustati 13. mail üle-eestilise 40-päevase sadhanaga, mille jooksul teeme nabhi kriya pranale ja apanale, mis tugevdab nabapunkti, avab südame ja toob kätesse tervendava jõu! 
Loe lisaks

Kevadine südantavav ja elujõudu andev 40-päevane harjutusteseeria ja alateadvust puhastav meditatsioon (02.04-11.05)!

2. aprillil alustasime taas ühise 40-päevase teekonnaga tõelise iseendani! Sedakorda on valikus ka meditatsioon, mis võimsalt toimib ka ühekordselt tehes - Kirtan Kriya! Alustada võid hiljem ja liituda võid ka paariks korraks. Kuna meie teeme seda ühiselt, siis on toime ja toetus Sinule suuremad igal korral. Oled oodatud kampa! Küsimuste korral küsi siin: elujousaal@gmail.com!
Loe lisaks

Uus ja puhastav 40-päevane harjutusteseeria algab 19.02! Tule kampa!

Esmaspäeval, 19.veebruaril alustame uue, mõnusa, kevadiselt puhastava ja värskendava harjutusteseeria ehk kriyaga seedesüsteemile, mis keskendub kehast kõige ebasobiva väljutamisele ja naha säravaks muutmisele (Kundalini yoga apana kriya). Viimane, ehk 40. päev on Suur Reede, 30. märts, seega saame kõik koos minna selle kriyaga jõuliselt talvest kevadesse! Esimesel nädala Grete tundides (E ja N 19.45, T 9.00) teeme kriya koos läbi, kuid siin postituses on kriya eesti keelde tõlgituna Sulle kasutamiseks, kui seda kodus tegema hakkad!
Loe lisaks

Lastejooga - retsept, kuidas lastes rõõmu ja positiivsust kasvatada!

Teate, mida me Haldjate ja Draakonite lastejoogatundides teeme? Hoiame silmas sära ja äratame rõõmu ja positiivseid vibratsioone, tantsime ja laulame, loome ise mänge ja harjutusi, vestleme ja mõtiskleme, mediteerime ja oleme meie ise! Harjutusi teeme läbi mängu ja rõõmu, keskendume kõigele positiivsele ja kui me teeme seda veel kõike ühiselt koos, siis loome seda muudkui juurde! Rõõm teeb õnnelikuks!
Loe lisaks

Meie uus ja jõuluootuseks eriti sobilik 40-päevane harjutusteseeria 13.11-22.12 - jõuluks ingliks!

Esmaspäeval, 13. novembril, alustasime järjekordset 40-päevast Kundalini jooga harjutusteseeriat ehk kriyat! Seekord saame selle aja jooksul järjest enam nendeks ingliteks, kes me oma loomult oleme. Ja siis võtame nende inglitena jõulud vastu! Võid liituda ka hiljem ja siis lihtsalt selle võrra hiljem lõpetada (aga tore oleks vähemalt mõne aja seda ühises energias teha!)!
Loe lisaks