Elujõusaali blogi

Kevadine südantavav ja elujõudu andev 40-päevane harjutusteseeria ja alateadvust puhastav meditatsioon (02.04!

2. aprillil alustasime taas ühise 40-päevase teekonnaga tõelise iseendani! Sedakorda on valikus ka meditatsioon, mis võimsalt toimib ka ühekordselt tehes - Kirtan Kriya! Alustada võid hiljem ja liituda võid ka paariks korraks. Kuna meie teeme seda ühiselt, siis on toime ja toetus Sinule suuremad igal korral. Oled oodatud kampa! Küsimuste korral küsi siin: elujousaal@gmail.com!
Loe lisaks

Uus ja puhastav 40-päevane harjutusteseeria algab 19.02! Tule kampa!

Esmaspäeval, 19.veebruaril alustame uue, mõnusa, kevadiselt puhastava ja värskendava harjutusteseeria ehk kriyaga seedesüsteemile, mis keskendub kehast kõige ebasobiva väljutamisele ja naha säravaks muutmisele (Kundalini yoga apana kriya). Viimane, ehk 40. päev on Suur Reede, 30. märts, seega saame kõik koos minna selle kriyaga jõuliselt talvest kevadesse! Esimesel nädala Grete tundides (E ja N 19.45, T 9.00) teeme kriya koos läbi, kuid siin postituses on kriya eesti keelde tõlgituna Sulle kasutamiseks, kui seda kodus tegema hakkad!
Loe lisaks

Lastejooga - retsept, kuidas lastes rõõmu ja positiivsust kasvatada!

Teate, mida me Haldjate ja Draakonite lastejoogatundides teeme? Hoiame silmas sära ja äratame rõõmu ja positiivseid vibratsioone, tantsime ja laulame, loome ise mänge ja harjutusi, vestleme ja mõtiskleme, mediteerime ja oleme meie ise! Harjutusi teeme läbi mängu ja rõõmu, keskendume kõigele positiivsele ja kui me teeme seda veel kõike ühiselt koos, siis loome seda muudkui juurde! Rõõm teeb õnnelikuks!
Loe lisaks

Meie uus ja jõuluootuseks eriti sobilik 40-päevane harjutusteseeria 13.11-22.12 - jõuluks ingliks!

Esmaspäeval, 13. novembril, alustasime järjekordset 40-päevast Kundalini jooga harjutusteseeriat ehk kriyat! Seekord saame selle aja jooksul järjest enam nendeks ingliteks, kes me oma loomult oleme. Ja siis võtame nende inglitena jõulud vastu! Võid liituda ka hiljem ja siis lihtsalt selle võrra hiljem lõpetada (aga tore oleks vähemalt mõne aja seda ühises energias teha!)!
Loe lisaks