Elujõusaali blogi

1.mail alustame ühisliikumisega, et kuu lõpuks 10000km kokku saada!

Armas ja tore ja äge kevade- ja liikumisesõber-nautija! Kutsun Sind üles ja kaasa liikuma maikuus ühiselt kokku vähemalt 10000 kilomeetrit! Kui meid on mitu ja me liigume mitmekesi (näiteks iga kaasaliikuv laps, pereliige ja sõber-sõbranna (võibolla isegi koer)) loeb ja kilomeetrid mitmekordistuvad vastavalt! Tulemusi jagame grupis jooksvalt, et ikka iseend ja üksteist rohkem innustada ja võimestada ja julgustada ja liigutada! Kaasalöömiseks liitu FB-grupiga Maikuine kevadenautijate ühisliikumine!


Loe lisaks

Väike kriisipuhkus ja ajamahavõtt

Armas inimene ja saalisõber! Kuna kõik jõusaalid tuleb ajutiselt sulgeda, läheb ka Elujõusaal väikesele vahepuhkusele. Kõik suurte ja väikeste tunnid (Haldjad ja Draakonid Lastejooga) ja üritused on lükkunud tulevikku. Kui õige aeg on käes, saame jälle kokku ja tegeleme kõigega, mis vahepeal üles tulnud on.
Loe lisaks

Uus ja vägev 2020! Mõnus ja voolav koosloomine ja elurõõm!

Seda ilusate numbritega aastat oleme siin juba pikalt oodanud ja nüüd ta on siin! Ja nagu sellest veel vähe oleks, on ka roti-aasta siin, seega noh, nüüd on vaja ainult ise mees (ja naine) olla, et vägevalt luua! Saal on uutes ruumides kohanenud ja vaikselt valmib ka kõrvalruum, et meil oleks veel mõnusam koosolenguid pidada! 

Loe lisaks

Elujõusaal alustas kolmandat hooaega!

Sel sügisel algas meie kolmas hooaeg! Kujutate ette! Saal avanes küll juba 2017. aasta maikuus, aga täitsa täispikk hooaeg algas ikka sügisest. Ja nagu meil kombeks, tähistasime seda uue hooaja algust vääriliselt!

Loe lisaks

Elujõusaal sai üheseks! Palllju õnneee!

Täna, 28. mail täpselt aasta tagasi - 2017.aastal, pidasime saalikese avamispidu. Mis tundub eriti ammu praegu. Ilmselt sellepärast, et selle ühe väikese aasta sisse on mahtunud terve elujagu sündmuseid ja õppetunde ja kohtumisi ja väljakutseid ja kirjeldamatut rõõmu ja sadu pisaraid ja absoluutselt mõõtmatut tänulikkust ja piisavalt hirme ja siis jälle nende ületamist ja lahustamist, tuhandeid inspireerivaid hetki ja tantsu ja noh. Saate aru küll. Kõike. Lapsi ja suuri ja kõiki. Ainult loomi vist ei ole meil käinud. Veel.

Loe lisaks

Lastejooga - retsept, kuidas lastes rõõmu ja positiivsust kasvatada!

Teate, mida me Haldjate ja Draakonite lastejoogatundides teeme? Hoiame silmas sära ja äratame rõõmu ja positiivseid vibratsioone, tantsime ja laulame, loome ise mänge ja harjutusi, vestleme ja mõtiskleme, mediteerime ja oleme meie ise! Harjutusi teeme läbi mängu ja rõõmu, keskendume kõigele positiivsele ja kui me teeme seda veel kõike ühiselt koos, siis loome seda muudkui juurde! Rõõm teeb õnnelikuks!
Loe lisaks